Agenda

Data de començament Hora Lloc
Ua naua Republica, tanben entà Aran? Saturday 08 July 2017 07:00pm Sala d'actes de l'Ajuntament de Les
Cicle L'endemà del Sí Tuesday 27 June 2017 10:00am Ateneu Barcelonès
Cicle L'endemà del Sí Tuesday 20 June 2017 10:00am Ateneu Barcelonès
L'endemà del Sí Monday 19 June 2017 07:00pm Centre Cultural Blanquerna - Madrid
Democràcia i República Catalana Saturday 17 June 2017 07:00pm Plana de l'Olm - Manresa
Debat: L'endemà del Sí Saturday 10 June 2017 06:30pm Centre Cultural i Recreatiu de Cantallops
L'endemà del Sí Thursday 08 June 2017 07:00pm Centre Cultural Tecla Sala, l'Hospitalet de Llobregat
L'endemà del Sí Tuesday 23 May 2017 07:30pm Espai Òmnium Manresa
Una Constitució per a la República Catalana Monday 15 May 2017 06:00pm Berga, Casal de la Gent Gran
Fem Futur - Independència i Referendum Friday 28 April 2017 07:30pm Can Manyé, Alella

Propers esdeveniments

08 July a les 19:00

Ua naua Republica, tanben entà Aran?

Sala d'actes de l'Ajuntament de Les

Plaça Ajuntament, 1, les